ara
ara

Merhaba, ben Sikiş izle bir erkeğim, 19 yaşındayım. Bir yıl önce başıma bir olay geldi ve söylesem mi söylemesem mi diye kıvranıyordum ama buradaki bazı hikayelerin gerçek olduğunu görünce daha fazla dayanamadım ve yazmaya karar verdim. Ben bir üniversite öğrencisiyim ve bu olaylar olurken üniversite sınavlarına girdim. Ailem Tekirdağlı ve tatilimi ailemin Tekirdağ’daki köyünde geçirdim. Amcamın bir kızı var, adını söylemeyeceğim, ona E diyeceğim. E, 21 yaşında bir üniversite öğrencisiydi. Sınavdan sonra onlar da gelip amcamın kızıyla eğlendiler. E’nin vücut tipi ortalama bir Türk kızınınki gibiydi ama o zamana kadar onun hakkında hiç kötü düşünmemiştim. Bir gün dışarı çıkacaktık ama E çıkmadı, tekrar dışarı çıktım ve ağladığını gördüm.

Bana ne oldu? 1,5 yıldır çıktığı bir kız arkadaşı Sikiş İzle olduğundan bahsetmeye başladı. Adam arkadaşlarıyla tatildeydi ve bodrumdayken 2-3 kez bir kızla yattı ve artık seninle olamam ve ayrılmam gerektiğini söyleyerek bana mesaj attı. 10 numara kızsın diye endişelenmiyorum, başka birini bulamaz mısın? Ben onu böyle övmeye başlayınca o da sevinip gülümsemeye başladı. Hadi gidelim annesini biraz satalım o da dışarı çıktı mini bir elbise giydi içmeye gitti ve eve giderken bana sarılıp öptü.

Sonra eve dönerken Sikiş izle durup bir ara kusacağız diye birbirimize sarıldık ve ikimiz de sarhoş gibi öpüştük. Bu yüzden toplanıp eve gittik ve onu odasına koydum. Biraz rahatsız hissettim, bu yüzden uzanmaya geldim ve öyle bakacağımı söyledim. Uyuyana kadar kalmasını söyledim, kapıyı kilitledim, uzanıp tekrar sarıldım ve öpüşmeye başladık. Şimdi boynuzum vardı, sonra meme uçlarımı gördü, bana bok dedi, eşek bana bok dedi, sen yarım saat dudaklarıma bok dedin. Güldü, bakire misin? Hayır dedim, yapmak ister misin dedi, yapmak ister misin dedim, üstümü çıkardı ve pantolonumu indirdi, amımı yalamaya başladı, sustum, bacağını omzuna koydum ve içeri girdim.

Yaklaşık 5 dakika sonra boşaldım, sözümü kesmedi, 2 kez daha seviştik, bu sefer porno izle çekiyormuşuz gibi ortalığı karıştırdı. O günden sonra ara sıra telefonda seks yapıyor ya da sevişiyorduk.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*